Susret 2.c razreda sa spisateljicom Jadranko Čunčić-Bandov
Autor: Gabrijela Krišković, 4. 4. 2014.

Našu školu je 1. travnja 2014. posjetila dječja spisateljica Jadranka-Čunčić-Bandov. U 45 minuta u kojim je vodila predstavu ona živi u nekom drugom svijetu...

I to onom kojim vladaju lutke, krokodili, miševi, volovi, klaunovi, svi oni likovi koje uspije stvoriti ljudska imaginacija, a čija životnost ovisi samo o pokretima njezine ruke. I tako čitav život. Pedeset i šest joj je godina, a Jadranka Čunčić-Bandov i dalje se ne prestaje – igrati.

Učenica Nicol Marie je i opisala susret sa spisateljicom.

Susret sa spisateljicom Jadranko Čunčić-Bandov

Malene učenike naša škole 1. travnja 2014. godine posjetila je spisateljica i lutkarica Jadranka Čunčić – Bandov.

Susret s njom jako mi se je svidio. Uživala sam u predstavi i nisam mogla vjerovati kako Jadranka Čunčić – Bandov može mijenjati glasove, stići to sve izglumiti sama i još uz to pisati vrlo zanimljive igrokaze. Volim takve predstave s ručno izrađenim lutkicama. Najviše mi se svidjela lutka klauna sa čudnim imenom. A i igrokaz „ Slon i bubamara“ bio mi je prekrasan. Za pomoć u njegovom izvođenju pozvala je i neku djecu iz publike. Animirala je djecu i lutkama od tikava. Pokazivala nam je kako od jednostavnih stvari, koje bi inače bacali, možemo napraviti lutkice.

Pjevali smo s njom, smijali se i uživali.

Bravo Jadranka Čunčić-Bandov!!! Bravo!!

Šaljem joj pisani PLJESAK.

NICOL MARIE MACURA, 2.C

Izvor: Ana Iljić