Četvrtaši na sajmu mogućnosti
Autor: Gabrijela Krišković, 12. 5. 2014.

Bilo je vrlo interesantno jer smo se na jednom mjestu mogli upoznati sa sportskim, umjetničkim i drugim izvanškolskim aktivnostima u našem gradu kao i s programom primarne prevencije zlouporabe opojnih droga i drugih sredstava ovisnosti, vandalizma, vršnjačkog nasilja i drugih oblika rizičnog ponašanja. Ispred Dvorane razgledali smo policijska vozila i opremu te isprobali policijski motocikl i simulator vožnje.

Veselili smo se ispunjavanju nagradnog listića i nestrpljivo čekali izvlačenje. Učenica naše škole Antonela Strehovac iz 4.b razreda osvojila je mjesec dana besplatne škole sinkroplivanja.

Srca su nam ubrzano lupala kada je na parket istrčala naša ekipa za potezanje konopa . Glasno smo navijali i bodrili ih. Osvojili smo 2. mjesto i svaki je dobio USB-ove.

Lijepo smo se proveli i zabavili i mnogo toga naučili!

Izvor: Sonja Gudelj