« Prosinac 2020 »

Studeni

Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo činiti mala djela s velikom ljubavlju.

Majka Tereza

Književni kutak obilježio Halloween
Autor: Iva Nežić Crljenica, 6. 11. 2020.

Učenice 7.a razreda Frida Vučak, Alesia Bonassin, Antonija Prekpaljaj, Lara Rimac, Katja Brnetić i Noeli Lesac uživale su stvarajući priče pune misterija i natprirodnih fenomena.

Učiteljica Iva Nežić Crljenica organizirala je za svoje sedmašice koje sudjeluju u izvannastavnoj aktivnosti Književni kutak, zanimljivu radionicu povodom Halloweena. U ugodnom ambijentu, pod svjetlom mirisnih svijeća uz prigodnu glazbenu pozadinu nastale su originalne priče s misterioznim, kriminalističkim pa čak i horor elementima. Svoje priče morale su temeljiti na dvanaest fotografija koje je učiteljica stavila na stol. Ideje su dolazile same od sebe, a dva su sata gotovo proletjela u zanimljivom i opuštajućem druženju. U prilogu se nalaze njihovi uradci. Svako druženje Književnoga kluba je zanimljivo i ima svoju čar, stoga će ovakvih vijesti zasigurno biti mnogo.

Slatki_snovi_Frida_i_Alesia.docx (14.03 KB)