Obavijest na početku školske godine
Autor: Marjana Seršić, 1. 9. 2021.

Poštovani roditelji/staratelji,

jučer su objavljene nove upute za organizaciju nove školske godine uz nešto ranije objavljene upute NZZJZ. Unatoč najavama u medijima kako se sve popušta, pažljivim čitanjem može se uočiti kako sve može, ali na kraju svake upute stoji „uz poštivanje epidemioloških mjera“ i „o čemu odlučuju ravnatelji u dogovoru s osnivačem“.

U skladu sa službenim uputama Stožera civilne zaštite i NZZJZ  i ove školske godine dužni smo voditi računa o kadrovskim i prostornim mogućnostima te organizaciji nastave, a sve u cilju očuvanja zdravlja svih učenika i djelatnika škole.

Shodno tome,  nastava će se i dalje odvijati u dvije smjene za sve razredne odjele. Produženi boravak učenika bit će organiziran samo za 1. i 2. razred.

Nastava će se odvijati u dvije smjene za cijelu školu.

A smjenu čine sljedeći razredi: 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.c te
svi 6. i 8. razredi

B smjenu čine sljedeći razredi: 1.c, 1.d, 2.c, 2.d, 3.c, 3.d, 4.b, 4.d te
svi 5. i 7. razredi

1. tjedan A smjena nastavu ima popodne, a B smjena ujutro.

Korona je još s nama, ali pomalo učimo živjeti s njom. Organizacija izleta i pojedinih školskih aktivnosti nastojat će se provesti ali u skladu s trenutnom epidemiološkom situacijom. Više informacija bit će na predstojećim roditeljskim sastancima na koje vas već sada pozivam.

Zdravu i uspješnu školsku godinu želim svima, a osobito našim prvašićima!