« Veljača 2020 »

Siječan / veljača

Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto moja sjena može uraditi mnogo bolje.

Plutarch

Događanja i obavijesti
2.d posjetio Ogranak Zamet Gradske knjižnice Rijeka uoči Noći vještica
Autor: Iva Nežić Crljenica, 5. 11. 2019.

Gospođica Vesna iz Ogranka Zamet uvela je naše mališane u mističan svijet vještica, vampira i duhova.

Izvrsna suradnja s Ogrankom Zamet Gradske knjižnice Rijeka nastavlja se i ove školske godine. Naime, uoči popularne Noći vještica učiteljica Larisa Lenac Tica odvela je svoj 2.d razred u ugodan prostor zametske knjižnice kako bi im omogućila potpuno neobičan nastavni sat. Uživali su u pričama koje im je ispričala gđica Vesna. Ona se prigodno maskirala u vampira te ih uvela u svijet mističnih bića, vještica, duhova i vampira. Potom su se učenici igrali vještica i lovaca na vještice te proučavali knjige s ovom tematikom. Oduševljeni i nasmijani vratili su se u učionicu gdje su uredili prigodan pano sa željom da ovakvih nastavnih sati bude čim više.

U UGODNOM PROSTORU OGRANKA ZAMET

MASKIRANI 2.D U UČIONICI JE IZRADIO PRIGODAN PANO