« Siječanj 2020 »

Prosinac

Ograničenja postoje samo u našim umovima.

Ako koristimo maštu, otvaramo si svijet beskonačnih mogućnosti.

Jamie Paolinetti

Događanja i obavijesti
Ponovo u klupama
Autor: Marjana Seršić, 3. 12. 2019.

Dragi učenici i roditelji!

Vratili smo se u klupe i nastavili s radom.

Danas smo započeli nastavu  ponavljanjem zaboravljenog i analizom davno pisanih provjera.

Učitelji će promijeniti vremenik pisanih provjera do kraja polugodišta, a svaku promjenu dogovorenu s učenicima unijeti ponovo.

U ova kratka tri tjedna završit ćemo započete cjeline, ponoviti obrađeno gradivo i nadam se, na zajedničko zadovoljstvo, i sve vrednovati.

Ocjena neće biti puno i nećemo žuriti, a do kraja školske godine nadoknadit ćemo sve.

Sljedeće srijede, 11. prosinca 2019. godine održat ćemo informacije za predmetnu nastavu u 17 sati i roditeljski sastanak za 5. razrede u 18 sati.

18. prosinca održat će se Božićni koncert jer, unatoč svemu, moramo se vidjeti i u blagdanskom, veselom raspoloženju.