U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Upute za učenje za učenike od 5. do 8. razreda
Autor: Marjana Seršić, 18. 3. 2020.

Dragi učenici,
našli smo se u novoj situaciji, i vi i učitelji, ali vjerujem da ćemo svi dati sve od sebe da ipak naučimo najvažnije gradivo ove školske godine.

Za sada će iste upute biti na našoj internetskoj stranici i u sustavu za učenje Loomen. Nemojte paničariti ako se sustav malo zaledi, možda morate malo pričekati. Ako vam javlja da je lozinka kriva (ponekad takva poruka dođe i kada se sustav preoptereti), provjerite ju na e-dnevniku ili na stranici  https://provjera.skole.hr pa tek onda zatražite novu na mail škole.

Vaši učitelji su izabrali zadatke za vas za koje vjeruju da ćete ih moći sami rješavati kod kuće. Možda će izgledati da ih je jako puno, ali zadaci su pripremljeni za prva dva tjedna, a vi si rasporedite tijekom slijedećih dana. I budite vrijedni!

Na ovoj internetskoj stranici u izbornicima Nastavni materijali nalaze se zadaci za rješavanje. Moj savjet je da ih pregledate i po predmetima si zabilježite što bi trebali rješavati.

Sustavu Loomen se pristupa se s linkom Loomen . U prilogu su kratke upute, Carnetove i naše te lozinke ta prijavu za pojedine predmete.

Prijavljujete se s korisničkim imenom i lozinkom kao i za e-dnevnik, a prijavljuje se klikom na link u desnom gornjem kutu prozora Loomena.

Nakon prijave, također u desnom gornjem kutu pretražujete tečajeve tako da upišete samo Zamet. Pronaći će 56 tečajeva naše škole. Po predmetima i učiteljima priključivat ćete se u jedan po jedan dok ne odaberete sve predmete. Ovo ćete napraviti samo prvi puta.

U prilogu je popis šifri za pojedini tečaj, a zbog jednostavnosti vam predlažem da ih kopirate, a ne prepisujete.

Za sada je u Loomenu isti sadržaj kao na školskoj web stranici dok se svi ne uključimo i uvježbamo. U Loomenu učenje može biti zanimljivije, ali si moramo dati vremena da se naučimo koristiti s njim.

Loomen_sifre.docx (14.33 KB)
Loomen-Ucitelji.pdf (1.84 MB)
Loomen-Ucenici.pdf (349.96 KB)
Mali_tecaj_za_prijavu.pdf (529.02 KB)

Upute za učenje za učenike od 5. do 8. razreda
Autor: Marjana Seršić, 18. 3. 2020.

Dragi učenici,

Loomen_sifre.docx (14.33 KB)