« Svibanj 2020 »

Događanja i obavijesti
Zabavite se i učite s nama
Autor: Marjana Seršić, 19. 4. 2020.

U pustoj školi ili kod kuće, na vas misle i ostali djelatnici škole. Pripremili su za vas nekoliko savjeta i prijedloga za opuštanje i igru kod kuće.

Nakon riješene zadaće, povirite i u ostale izbornike lijevo u stručna služba, produženi boravak, rano učenje informatike, knjižnica.

Podsjećamo na mogućnost postavljanja pitanja u izborniku Kutak za učenike pod Koraljko odgovara, o svemu što vas muči. Morate se prijaviti kako bi znali da ste učenik naše škole, ali mi možemo znati tko pita samo ako se potpišete.

Za malo starije:
-O problemima koje smo uočili da imate s mailom i s radom u Loomenu, učitelji su napravili kratke upute u izborniku: Kutak za učenike-Rješavanje informatičkih problema.
Popunite anketu, ukoliko još niste i napišite nam prijedloge kako bi nam svima bilo lakše (učenici od 5. do 8. razreda).