« Kolovoz 2020 »

Obavijest za zadnje dane školske godine
Autor: Marjana Seršić, 17. 6. 2020.

Na kraju školske godine potrebno je vratiti knjige u knjižnicu i udžbenike u školu.

Dio udžbenika je radni i pisali ste u njih, a zbog promjene nastavnog plana i programa te novih udžbenika koji stižu na jesen, veliki dio udžbenika nećemo više koristiti.

Stare ili popunjene udžbenike, stare bilježnice koje ne planirate koristiti i sav stari papir koji imate kod kuće moći ćete u četvrtak 17.6.2020. godine baciti u baju za stari papir koja će biti postavljena ispred škole.

Učenici 6. i 8. razreda moraju vratiti posuđene tablete koje su dobili za nastavu na daljinu razrednicima, a učenike 5. i 7. razreda pozivamo da tablete odmore i sačuvaju za jesen. Uživajte na kupanju i odmorite od računala.

Žao nam je što se nismo na nastavi družili u školi, svima je nastava na daljinu bila teška, ali uz veliki trud svih stigli smo do ljetnih praznika.

U školi ćemo se na podjeli svjedodžbi naći:
6.7.2020. razredna nastava, a
7.7.2020. predmetna nastava.