« Kolovoz 2020 »

Kraj školske godine
Autor: Marjana Seršić, 15. 7. 2020.

Zahvaljujem svima na trudu, radu, strpljenju i razumijevanju ove školske godine.

I roditeljima i učiteljima i vašoj užoj i široj obitelji, svim zaposlenicima, a posebno onima zbog kojih smo tu, našim učenicima.

Kažu kako ove godine nismo puno naučili i da smo malo radili, ali mi znamo koliko puno truda je uloženo, a sigurno smo i puno naučili. Svi smo se trudili, učili smo usput i kao što je dosta vas reklo u anketi, ne ponovilo se.

Ljeto je počelo, odmorimo se svi, a na jesen ćemo krenuti u školu samostalniji, iskusniji i, nadamo se što manje na daljinu.

Ravnateljica