« Rujan 2020 »

Obavijest o provođenju programa produženog boravka u školskoj 2020./2021. godini
Autor: Marjana Seršić, 3. 9. 2020.

Ove školske godine produženi boravak organiziran je samo za učenike prvih i drugih razreda, a s radom počinje 14. rujna 2020. godine. (Objavit ćemo nove upute dan prije početka.)

Radno vrijeme produženog boravka organizirano je u dvije smjene

• jutarnja smjena počinje u 7:30 i traje do odlaska učenika na nastavu
  • popodnevna smjena traje od završetka nastave do 17 sati.

Boravak u produženom boravku prije jutarnje nastave i povratak u Produženi boravak nakon popodnevne nastave nije dozvoljen! Preporučujemo svim roditeljima što kraći boravak djece u produženom boravku kako bi se smanjio rizik od zaraze. Roditeljima je dozvoljeno tek  kratko zadržavanje pa Vas molimo da djecu dovodite samo do „malog ulaza“.

Za učenike 3. i 4. razreda produženi boravak ne možemo organizirati zbog nemogućnosti poštivanja svih preporučenih mjera. Hoće li se tijekom godine i za te razrede organizirati, ovisit će o razvoju situacije s epidemijom.

Kako bismo produženi boravak organizirali sukladno pravilima i uputama, dijelit ćemo učionicu pregradom pa će dvije grupe čuvati jedna učiteljica. Dali smo sve od sebe, a i nadalje ćemo se truditi da se djeca osjećaju sigurno i opušteno, svemu unatoč.