« Prosinac 2020 »

Studeni

Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo činiti mala djela s velikom ljubavlju.

Majka Tereza

Četvrtaši su otkrili sva lica jeseni
Autor: Iva Nežić Crljenica, 10. 11. 2020.

Učiteljice Jelena Fabijan, Nelita Škorić, Denis Krstičević i Suzana Barbalić sa svojim su četvrtašima provele zanimljivu radionicu o jeseni.

Jesen je oživjela u prekrasnim radovima učenika 4.b razreda. I dobila je puno različitih lica. Dobila je različite frizure i različite osmijehe. Svaki rad poseban je na svoj način. Jesen je zaslužila sva svoja prekrasna lica, pogotovo ove godine kada nas je okupala suncem i toplim zemljanim tonovima.

Prolazeći pored panoa i gledajući lica jeseni, gotovo da možemo osluhnuti Cesarićeve vječne stihove:

Tiho, o tiho govori mi jesen:
Šuštanjem lišća i šapatom kiše.