« Prosinac 2020 »

Studeni

Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo činiti mala djela s velikom ljubavlju.

Majka Tereza

Božanstvena jesen oživjela je u produženom boravku
Autor: Iva Nežić Crljenica, 11. 11. 2020.

Učiteljice Ana Jeličić, Marina Marinković, Ana Cvitak i Tatjana Majić su s prvašićima i drugašićima u produženom boravku provele predivne radionice o jeseni.

Nikad ljepša jesen živi u našem gradu. Okupani suncem uživamo u njenim živopisnim bojama. Šuštanje lišća pod nogama, britak zrak i paleta zemljanih tonova bude u nama zahvalnost i kreativnost.

Učiteljice iz produženog boravka i njihovi prvašići i drugašići jeseni su poklonili prekrasne likovne radove. Balerine s haljinicama od lišća, ogoljela stabla, oživjeli listovi, kućice za ptice, šareni kišobrani, jabuke i grožđe... Veselju, kreativnosti i oduševljenju nije bilo kraja.

Jeseni, ostani nam čim duže ovako lijepa i neponovljiva!