U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Dan sigurnijeg interneta
Autor: Andrea Lussini, 4. 2. 2022.

Kao i svake godine u početkom veljače obilježava se Dan sigurnijeg interneta.
Ove godine u duhu slogana „Zajedno za bolji internet“ pozivamo sve zainteresirane učenike, roditelje i učitelje da sudjeluju za njih predviđenim aktivnostima.

Za učenike

Online kviz za djecu i mlade o sigurnosti na internetu ove godine bit će dostupan putem linka, a sudjelovanje u kvizu otvoreno je od 8. veljače 2022. godine od 9:00 do 19:00 sati.
Link putem kojeg će biti moguće pristupiti kvizu bit će dostupan 8. veljače 2022. godine na web stranici: http://www.dansigurnijeginterneta.org
Kvizu pristupate putem linka koji će biti dostupan na Dan sigurnijeg interneta na stranici. Za pristupanje kvizu ne trebate ostavljati svoje osobne podatke.
Nakon što riješite kviz dobit će te povratnu informaciju o vašem rezultatu te će vam biti dodijeljen jedinstveni KOD koji trebate pohraniti na mobitelu. KOD je dokaz koji vam je potreban za preuzimanje nagrade, ukoliko budete izabrani.
Više o nagradama možete saznati OVDJE

Za roditelje

Povodom Dana sigurnijeg interneta možete pogledati podcast za roditelje sa odgovorima na Vaša pitanja! Cijeli podcast možete poslušati OVDJE!

Za učitelje

Zoom webinar „Uloga stručnjaka u području rizičnih ponašanja djece i mladih na internetu“
Više o webinaru pročitati OVDJE

Cijeli program obilježavanja Dana sigurnijeg interneta 2022

možete pogledati OVDJE

Zanimljivost:

11:45 – 12:45     Panel rasprava s influencerima (Lavvek, Pvtmole…)

Poveznica na live stream na Youtubeu:

Dan sigurnijeg interneta
Autor: Andrea Lussini, 4. 2. 2022.

Kao i svake godine u početkom veljače obilježava se Dan sigurnijeg interneta.

Za učenike

Više o nagradama možete saznati OVDJE

Za roditelje

Za učitelje