« Srpanj 2020 »

Događanja i obavijesti
Štrajk
Autor: Marjana Seršić, 19. 11. 2019.

Poštovani roditelji i učenici,

od 10. listopada 2019. godine u svim osnovnim i srednjim školama održava se štrajk pa tako i u našoj školi.

Od utorka, 19.11.2019. godine štrajk će se održavati u cijeloj državi.

Molimo Vas za razumijevanje.

Prenosimo i informaciju Odjela za govorno-jezične teškoće u OŠ Vladimir Gortan o njihovom sudjelovanju u štrajku. Odjel tijekom štrajka neće raditi.

Škola će prihvatiti sve učenike koji dođu u školu i organizirati neki oblik nastave u dogovoru s učiteljima koji će raditi.

Ukoliko smatrate da u dane štrajka možete zadržati djecu kod kuće i ne želite ih slati u školu, škola to neće tretirati kao neopravdane sate.

Molimo Vas da pratite oglasnu ploču škole, web stranicu škole i medije radi novih informacija.