« Srpanj 2020 »

Događanja i obavijesti
Autor: Marjana Seršić, 26. 11. 2019.

Dragi učenici, roditelji i svi naši suradnici!

Zahvaljujemo vam na strpljenju, podršci i suradnji tijekom proteklih mjesec dana. Djelatnici škole bore se za svoja prava, a zajedno s vama održali smo našoj djeci lekciju iz građanskog odgoja.

Znamo da vam nije lako te da ste zabrinuti za školski uspjeh, ali zajedničkim trudom, radom i uz još puno strpljenja, vjerujemo u uspješnu školsku godinu. Način i dane nadoknade neodržane nastave još ne znamo, ali se nadamo brzom povratku u školu.

Sve učenike podsjećamo na udžbenike koje ih čekaju u torbama, prelistajte ih i pročitajte lektiru.

Posebno pozdravljamo prvaše koji su cijelo ljeto čekali školu i koji najmanje razumiju zašto su sada kući ili kod bake.

Štrajk traje još koji dan pa odgađamo i dan otvorenih vrata koji se trebao održati 27. studenoga 2019. godine, odnosno informacije za predmetnu nastavu. O terminu održavanja istih naknadno ćemo vas obavijestiti.