« Lipanj 2021 »

Lipanj - Kolovoz

Svaka osoba na ovoj zemlji puna je velikih mogućnosti koje se mogu ostvariti maštom, trudom i ustrajnošću.

Scott B.K.

Ove godine slavimo veliku obljetnicu, 130. rođendan!
U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Uključili smo se u korizmeni projekt Zajedno možemo više. S ljubavlju možemo najviše.
Autor: Marjana Seršić, 23. 3. 2021.

Uvijek se rado uključujemo u humanitarne projekte pa su nas ove korizme naše vjeroučiteljice uključile u hvalevrijedan projekt

Zajedno možemo više. S ljubavlju možemo najviše.

Nositelji projekta su Caritas Riječke nadbiskupije, Caritas Sisačke biskupije, Katehetski ured Riječke nadbiskupije i Katehetski ured Sisačke biskupije. Molimo vas da se uključite u akciju prikupljanja pomoći za Prvu osnovnu školu u Petrinji koja je stradala u nedavnom razornom potresu.

Novac se sakuplja tijekom korizme, a novčani prilozi se stavljaju u za to predviđene Caritasove kutijice u učionicama ili se predaju razrednicima.

Akcija je trebala trajati od 1. do 31. ožujka 2021., ali zbog nastave na daljicu, vrijeme prikupljanja će se produljiti do 20. svibnja 2021. godine.

Svi novčani prilozi bit će namijenjeni pomoći u potresu stradaloj Prvoj osnovnoj školi u Petrinji.

Budimo podrška i pomoć, a svaki prilog je važan.