« Svibanj 2024 »

Mali i Veliki planinari u novoj avanturi na planinarskoj obilaznici Planinarskim putovima Frankopana
Autor: Iva Nežić Crljenica, 30. 4. 2024.

Subotu, 27. veljače, naši su planinari iskoristili za predivan izlet. Lijep, ugodno topao dan proveli su na pohodu  planinarskom obilaznicom Planinarskim putovima Frankopana.

Krenuli su iz Crikvenice prema utvrdi Badanj iz 6.st. pa pješačili do Grižana, do crkve Majke Božje Snježne iz 13.st. Tu su se okrijepili te okušali u frankopanskim viteškim igrama. Družili su se s iskusnim planinarima iz više planinarskih društava pa je sve proteklo u zanimljivim razgovorima i veselom druženju.

Autor: Iva Nežić Crljenica, 30. 4. 2024.