« Svibanj 2024 »

Učenica 8.s Rahela Broznić i prof. Sanja Dobrović Meštrović dijele svoje dojmove o nedavno održanoj Hippo olimpijadi „Engleski bez granica“ i velikom uspjehu
Autor: Iva Nežić Crljenica, 24. 11. 2023.

Krajem rujna je učenica Rahela Broznić sudjelovala na Hippo olimpijadi „Engleski bez granica“ održanoj u Rimu. Čitali ste već na našim stranicama o ovom velikom uspjehu naše učenice i njene mentorice, prof. Sanje Dobrović Meštrović.

S odmakom od nekoliko tjedana obje su ukratko iznijele svoje dojmove o cjelokupnom iskustvu.

Rahela Broznić:

Cijelo iskustvo mi je bilo fantastično. Osim sudjelovanja na natjecanju, upoznala sam puno ljudi koji su mi sve ovo učinili još boljim. U pauzama od natjecanja uspjeli smo zajedno posjetiti različite znamenitosti Rima - Colosseum, Španjolske stube, Fontanu di Trevi, Vatikan… Drago mi je da sam mogla predstavljati Hrvatsku i svoju Školu. Ovo je bilo jedno od najboljih iskustava u mom životu.

Prof. Sanja Dobrović Meštrović:

Neizmjerno mi je drago što je Rahela imala priliku prisustvovati finalu u Rimu. Ovo iskustvo će joj zasigurno pomoći u daljnjem obrazovanju. Vjerujemo da će ove godine ponoviti svoj uspjeh. Napomenula bih da uskoro počinje sezona priprema za natjecanja te se nadam da će, potaknuti Rahelinim uspjehom, i drugi učenici odlučiti testirati svoje poznavanje engleskog jezika.

Pogledajte galeriju predivnih fotografija koje svjedoče o nezaboravnom iskustvu: