« Svibanj 2024 »

Nastavlja se suradnja Škole i Mjesnog odbora
Autor: Iva Nežić Crljenica, 30. 4. 2022.

28. travnja 2022. učenici, koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Građanski odgoj, i njihove voditeljice, Irena Budiša, Nina Cuculić i Orjena Stefani – Marečić, posjetili su Mjesni odbor Zamet.

Nakon dvogodišnje pauze zbog pandemije covida-19, ponovno su se susreli učenici i predstavnici lokalne vlasti. Učenike i voditeljice ugostili su predsjednik Mjesnog odbora Ivica Prtenjača i tajnik Dražen Kalanj. Učenicima su predstavili rad Mjesnog odbora te odgovarali na njihova brojna pitanja. S obzirom da se susretu priključila i ravnateljica Škole, Marjana Seršić, brojna pitanja bila su upućena uređenju okoliša škole, zelenih površina i površina za igru i slobodno vrijeme te, općenito, prostora oko škole. Naučili smo koja su područja društvenih djelatnosti koja uređuje Mjesni odbor i koliku površinu zauzima zametsko područje. Čuli smo nešto o povijesti Zameta te kako je on dobio ime. Dani su i zanimljivi prijedlozi o daljnjoj suradnji škole i Mjesnog odbora. Druženje je bilo izuzetno zanimljivo i korisno, a atmosfera ugodna. Veselimo se budućim suradnjama i projektima.