Velik uspjeh naših učenika na natjecanju „Kupujmo hrvatsko“ u organizaciji Hrvatske gospodarske komore
Autor: Iva Nežić Crljenica, 7. 11. 2018.

Naše učiteljice Irena Budiša i Jasmina Čop Pošmuga sa svojim su učenicima ostvarile uspješan pothvat zahvaljujući kojemu se ime naše Škole opet spominje u superlativu.

Hrvatska gospodarska komora organizirala je prvo natjecanje učeničkog stvaralaštva u akciji „Kupujmo hrvatsko“. Naši su učenici ostvarili zavidan rezultat osvojivši prvo i treće mjesto u kategoriji likovnih radova. Prvo mjesto osvojili su učenici pod mentorstvom učiteljice Irene Budiše, a treće mjesto učenici pod mentorstvom učiteljice Jasmine Čop Pošmuge. Učiteljice Irena Budiša i Jasmina Čop Pošmuga marljivo rade na njegovanju kreativnosti i ustrajnosti u likovnom izražavanju svih svojih učenika, a posebno onih uključenih u Likovnu radionicu. Hrvatska gospodarska komora je ovom prigodom izdala i publikaciju s radovima svih sudionika natjecanja. Učenički likovni radovi izloženi su u prostorijama Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Rijeka te će uljepšati ambijent do sljedećeg natjecanja.

Našim učiteljicama i učenicima želimo još mnogo ovakvih uspjeha koji pokazuju kvalitetu rada u školi Zamet!

ČLANAK U NOVOM LISTU S IMENIMA NAŠIH UČENIKA

PUBLIKACIJA U KOJOJ SU RADOVI NAŠIH UČENIKA